Potisk textilu

Nažehlovací fólie, řezací plotr - sportovní i pracovní textil

Nejčastěji používaná technologie pro potisk textilu. Technologie je vhodná pro aplikaci malých i velkých čísel, jednoduchých firemních a sportovních log, nápisů apod. Motiv je vyřezán do speciální nažehlovací fólie, která je následně při vysokých teplotách přenesena na textil. Vhodné materiály: Bavlna, polyester, nylon.

mceclip1

Nažehlovací fólie, kombinovaný plotr

Technologie spočívá ve vytištění barevného motivu na tenkou nažehlovací fólii, která je následně aplikována na textil. Využívá se zejména pro potisk barevných log klubů, firem a sponzorů. Vhodné materiály: Bavlna, polyester.

Strojové vyšívání

Cenově náročnější je strojové vyšívání. Používá se zejména pro vyšití klubových log na zimní i šusťákové bundy, týmové dresy a teplákové soupravy. Můžeme vyšít také malá čísla a název oddílu.

CO A PRO KOHO

Naše grafické studio pracuje denně na potisku sportovního a pracovního oblečení. Tiskneme zejména na sportovní oblečení - dresy, teplákové soupravy, bundy, batohy, tašky apod. Zpracováváme také potisk pracovních oděvů - montérky, blůzy, pracovní kalhoty a pracovní trika.

1300x250-potisk (1)

Námi provedený potisk vydrží častější praní a vysokou zátěž při sportu/práci. Navrhneme a doporučíme Vám rozložení potisku, barevnost a velikost. Provedené potisky archivujeme a ukládáme. Nenastává tak problém při dokupování sportovního/pracovního oblečení pro nově příchozí hráče/pracovníky. 

Aplikaci potisku provedeme i na Vámi dodaný textil. Kontaktujte nás, připravíme Vám cenovou nabídku a grafický návrh potisku zdarma.

CENA A DODÁNÍ

Ceník pro sportovní kluby najdete v sekci Potisk. Nezapomeňte, že i na potisk se vztahují naše objemové slevy. Doba dodání závisí na aktuální vytíženosti našeho studia a jsme připraveni Vám ji okamžitě sdělit.

1300x250-potisk2 (1)

ÚDRŽBA POTISKU

Potištěné oděvy prát i žehlit po rubu. Vyvarujte se přímému dotyku žehličky a nažehlené fólie. Oděvy perte na co nejnižší stupeň (ideálně 40°). Nepoužívejte žádné chemické čištění. Vlivem častého praní se mohou motivy začít lehce odlupovat.

U barevných log je údržba stejná, zde postupem času dochází k lehkému vymývání barvy z motivu.

Životnost potisku a barev prodloužíte díky dodržování zásad údržby!

Neváhejte nás kontaktovat s jakoukoli otázkou ohledně potisku.