Časté dotazy

Časté dotazy sportovních klubů


Jak si můžeme sportovní vybavení vyzkoušet?

Většinu sportovního vybavení máme k dispozici skladem ve formě vzorků připravených k odeslání. Máte-li zájem o vyzkoušení jakéhokoli vybavení, kontaktujte nás a my Vám ZDARMA zašleme požadované vzorky na ukázku. Po vyzkoušení necháme kurýra vzorky odvézt. Tato služba je zdarma pro všechny sportovní kluby a jiné organizace.

Jak funguje zaslání vzorků zdarma?

Vybavení, které se Vám líbí, zašleme na Vámi zvolenou adresu kurýrem (balík do ruky, případně můžeme využít výdejního místo Zásilkovny). Do zásilky umístíme několik barev a velikostí, které můžete zkoušet a testovat. Jakmile budete mít vyzkoušeno, kontaktujte nás a my pošleme kurýra, který odveze vzorky zpět, případně můžete vzorky odeslat Vámi zvoleným způsobem dopravy. Tato služba je zdarma nehledě na potencionální objednávku.

Je nákup limitovaný minimálním odběrem?

Žádné sportovní oblečení ani vybavení není limitováno minimálním odběrem. Naopak při vyšších objednávkách máte možnost získat výrazné slevy dle našeho programu objemových slev.

Musí sada dresů obsahovat vždy stejné velikosti?

Jakékoli vybavení lze zakoupit ve Vámi zvolených velikostech a barvách nehledě na počet stejných kusů. Sada dresů tedy nemusí obsahovat stejné velikosti a můžete ji tak sestavit libovolně.

Jaké slevy nabízíte pro sportovní kluby?

Všichni zákazníci můžou využít našeho programu objemových slev.

Můžeme získat vyšší slevu za nákup vybavení s potiskem loga Vaší společnosti?

Ano. Zpracujeme Vám jak grafický, tak cenový návrh Vašeho vybavení. Tuto možnost nabízíme pouze pro dlouhodobé zákazníky, případně pro velmi zajímavou budoucí spolupráci.

Můžeme si vybrat vlastní font čísel a nápisů?

Ano, potiskneme Vám jakýkoli Vámi zvolený font. Na vyžádání Vám také zašleme nejpoužívanější fonty čísel a nápisů pro sportovní účely.

Můžeme potištěné vybavení reklamovat?

Ano, potištěné vybavení lze samozřejmě reklamovat. Nelze jej však vrátit v zákonné 14 denní lhůtě.