O nás

Kdo jsme

Jsme sportovní nadšenci se zájmem o sportovní vybavení, technologie a týmového ducha. Již několik let se zabýváme prodejem vybavení sportovním klubům i jednotlivcům. Specializujeme se na prodej týmového oblečení GIVOVA a JOMA.

V našem sortimentu najdete sportovní dresy pro fotbal a halové sporty, oblečení pro trénink a volný čas, tašky, batohymíče a ostatní sportovní doplňky. Všem sportovním klubům poskytujeme zdarma vzorky oblečení pro ověření kvality, barvy a velikosti.

Samozřejmostí je kvalitní zpracování potisku čísel, nápisů, log klubů a sponzorů. Jsme si vědomi toho, že úspěch našeho obchodu je postavený na důvěře a spokojenosti zákazníků, stejně tak jako na kvalitě odvedené práce v našem grafickém studiu.

Za dobu naší existence jsme vyřídili tisíce objednávek a potiskli desetitisíce sportovního i pracovního oblečení.

Zákazník

Nejvíce zákazníků máme z fotbalového a florbalového prostředí. Následuje lední hokej, futsal, volejbal, basketbal a bojové sporty. Týmové oblečení dodáváme také školám a firmám. Věnujeme maximální pozornost potřebám sportovních klubů a zejména jejich mládežnickým družstvům. Od roku 2020 můžou naši zákazníci navštívit kamennou prodejnu v Nové Pace a vybrat si tak vybavení pro jejich oblíbený sport.

Sortiment

1

Nejprodávanějším sortimentem jsou sportovní dresysportovní sety/sady a tréninkové teplákové soupravy. V zimním období jsou to samozřejmě zimní bundy, včetně vyšívání klubových log. V letním naopak tréninková a vzpomínková trika pro kempy, tábory a soustředění.

Sortiment GIVOVA a JOMA doplňujeme také fotbalovými míči SELECT, ADIDAS a MOLTEN. Samozřejmostí je prodej tréninkových pomůcek, vybavení hřišť a potřeby pro zdraví a regeneraci sportovců.

Náš cíl

Snažíme se navazovat přátelské a dlouhodobé vztahy s našimi sportovními přáteli. Cílem je, aby i nejmenší sportovní klub měl kvalitní sportovní vybavení za vynikající cenu.

Snažíme se rozdávat radost, nejen materiál.