S cílem usnadnit vám používat naše webové stránky využíváme cookies. Prohlížením tohoto e-shopu s tím souhlasíte.

Vzorky ZDARMA

Doprava Zdarma

Zkušební vybavení pro sportovní kluby.

 

Givova vybavení

 

 

Jsme přímý distributor vybavení GIVOVA a JOMA do ČR a SR.

TÝMOVÉ AKCE

Naše cena 1 499 Kč
Naše cena 1 399 Kč

Vše o nákupu » Značky
Značky

Givova

Italskou sportovní značku založil začátkem roku 2008 Giovanni Acanfora. Od začátku se GIVOVA zaměřuje na zlepšování vnímání značky a posun do nejvyšších pater sportovního trhu.

Už v roce 2009, pouhý rok od založení značky, se Givova prosazuje do profesionálního fotbalu. Uzavírá sponzorskou smlouvu s druholigovým klubem Salerno a účastníkem Serie A AC Chievo Verona.

V roce 2010, pouhé 2 roky od založení se Givova stala technickým sponzorem a oficiálním dodavatelem Srbské Olympijské výpravy pro hry v Londýně – nejdůležitější sportovní události v roce 2012.

Givova průběžně sleduje požadavky na trhu a rychle reaguje

Dnes má Givova vybudované logistické centrum o rozloze přibližně 30 000 m2, díky kterému může distribuovat svoje výrobky do celého světa.

Obrovskou pozornost věnuje i těm nejmenším detailům, použitým materiálům a designu, takže nejen že vyhovuje zákazníkům, ale zároveň drží krok s nejnovějšími trendy sportovní módy. Díky skvělému poměru cena/kvalita roste zájem o vybavení Givova i v České republice.

Joma

Španělská značka sportovního oblečení a obuvi byla založena v roce 1965. V prvních letech se Joma zabývá výhradně ruční výrobou bot.

V následujících letech se Joma prosazuje také v odvětví sportovního oblečení. Značku oblékají kluby jako Sevilla FC, Deportivo La Coruna, Valencia C.F. a další.

Aktuálně patří Joma mezi nejznámější sportovní značky světa, její oblečení a obuv oblékají tisíce sportovců, profesionální i amatérské sportovní kluby, reprezentace a olympijské výpravy.

Select

V roce 1945 dánský brankář Eigil Nielsen navrhl svůj první fotbalový míč, a tak se začala psát historie celosvětově proslulé značky SELECT. Že je sousloví míče SELECT pojmem, dokazuje fakt, že s fotbalovými, futsalovými a házenkářskými míči trénují nejlepší kluby světa a používají se také při řadě významných soutěží.

Všechny míče jsou ručně šité důkladně proškolenými pracovníky, kteří denně věnují míči dvě až tři hodiny. Firma Select nikdy nezaměstnává děti.