S cílem usnadnit vám používat naše webové stránky využíváme cookies. Prohlížením tohoto e-shopu s tím souhlasíte.

Vzorky ZDARMA

Doprava Zdarma

Zkušební vybavení pro sportovní kluby.

 

Givova vybavení

 

 

Jsme přímý distributor vybavení GIVOVA a JOMA do ČR a SR.

TÝMOVÉ AKCE

Naše cena 1 399 Kč
Naše cena 1 399 Kč

Potisk textilu
Potisk sportovního a pracovního oblečení

Řezací plotr


Nejčastěji používaná technologie pro potisk textilu. Technologie je vhodná pro aplikaci malých i velkých čísel, jednoduchých firemních a sportovních log, nápisů apod. Motiv je vyřezán do speciální nažehlovací fólie, která je následně při vysokých teplotách přenesena na textil. Vhodné materiály: Bavlna, polyester, nylon.


Kombinovaný plotr


Technologie spočívá ve vytištění barevného motivu na tenkou nažehlovací fólii, která je následně aplikována na textil. Využívá se zejména pro potisk barevných log klubů, firem a sponzorů. Vhodné materiály: Bavlna, polyester.

Výšivka


Externí společností zpracováváme také vyšivku - vhodnou zejména pro zimní bundy pro vyšití log sportovních klubů.Co a pro koho


Naše grafické studio pracuje denně na potisku sportovního a pracovního oblečení. Tiskneme zejména na sportovní oblečení - dresy, teplákové soupravy, bundy, batohy, tašky apod. Zpracováváme také potisk pracovních oděvů - montérky, blůzy, pracovní kalhoty a pracovní trika.


Námi provedený potisk vydrží častější praní a vysokou zátěž při sportu/práci. Navrhneme a doporučíme Vám rozložení potisku, barevnost a velikost. Provedené potisky archivujeme a ukládáme. Nenastává tak problém při dokupování sportovního/pracovního oblečení pro nově příchozí hráče/pracovníky. 


Aplikaci potisku provedeme i na Vámi dodaný textil. Kontaktujte nás, připravíme Vám cenovou nabídku a grafický návrh potisku zdarma.


Cena a dodání


Ceník pro sportovní kluby najdete v sekci Potisk a grafika. Doba dodání závisí na aktuální vytíženosti našeho studia a jsme připraveni Vám ji okamžitě sdělit.


Údržba potisku

 

Potištěné oděvy prát i žehlit po rubu. Vyvarujte se přímému dotyku žehličky a nažehlené fólie. Oděvy perte na co nejnižší stupeň (ideálně 40°). Nepoužívejte žádné chemické čištění. Vlivem častého praní se mohou motivy u šusťákových bund začít lehce odlupovat. V takovém případě motiv dále neodtrhávejte a pošlete nám jej na znovu zažehlení (zdarma).


U barevných log je údržba stejná, zde postupem času dochází k lehkému vymývání barvy z motivu.


Životnost potisku a barev prodloužíte díky dodržování zásad údržby!