S cílem usnadnit vám používat naše webové stránky využíváme cookies. Prohlížením tohoto e-shopu s tím souhlasíte.

Vzorky ZDARMA

Doprava Zdarma

Zkušební vybavení pro sportovní kluby.

 

Givova vybavení

 

Jsme přímý distrubutor vybavení GIVOVA do ČR a SR.


O NÁS
O nás

Kdo jsme

Jsme sportovní nadšenci se zájmem o sportovní technologie a týmového ducha. Již několik let se zabýváme prodejem vybavení sportovním klubům a jednotlivcům. Specializujeme se na prodej týmového oblečení GIVOVA.

V našem sortimentu najdete sportovní dresy pro fotbal a halové sporty, oblečení pro trénink a volný čas, taškymíče a ostatní sportovní doplňky. Všem zákazníkům poskytujeme zdarma vzorky vybavení pro ověření kvality, barvy a velikosti.

Samozřejmostí je kvalitní zpracování potisku čísel, nápisů, log klubů a sponzorů. Jsme si vědomi toho, že úspěch našeho obchodu je postavený na důvěře a spokojenosti zákazníků.


V roce 2018 jsme spustili sekci "Sportovec", kde najdete nejprodávanější sportovní vybavení skladem. Každý nadšený sportovec si tak může pořídit vybavení během 48 hodin.

Zákazník

Nejvíce zákazníků máme z fotbalového a florbalového prostředí. Následuje futsal, volejbal a basketbal. Máme zkušenosti také s hokejovými kluby a školami. Věnujeme maximální pozornost potřebám sportovních klubů a zejména jejich mládežnickým družstvům.

Sortiment

Givova Sport

Nejprodávanějším sortimentem jsou sportovní dresysportovní sady/boxy a tréninkové teplákové soupravy. Vynikající volbou jsou také zimní bundy a vycházkové soupravy z microfieber materiálu. Sortiment GIVOVA doplňujeme také fotbalovými míči SELECT a ADIDAS. Samozřejmostí je prodej tréninkových a zdravotnických pomůcek.

 

Náš cíl

Našim cílem je, aby i nejmenší sportovní klub měl kvalitní sportovní vybavení za vynikající cenu! Snažíme se rozdávat radost, ne materiál.