S cílem usnadnit vám používat naše webové stránky využíváme cookies. Prohlížením tohoto e-shopu s tím souhlasíte.

Vzorky ZDARMA

Doprava Zdarma

Zkušební vybavení pro sportovní kluby.

 

Givova vybavení

 

 

Jsme přímý distributor vybavení GIVOVA a JOMA do ČR a SR.

TÝMOVÉ AKCE

Naše cena 1 499 Kč
Naše cena 1 399 Kč

O NÁS
O nás

Kdo jsme

Jsme sportovní nadšenci se zájmem o sportovní technologie a týmového ducha. Již několik let se zabýváme prodejem vybavení sportovním klubům a jednotlivcům. Specializujeme se na prodej týmového oblečení GIVOVA a JOMA.

V našem sortimentu najdete sportovní dresy pro fotbal a halové sporty, oblečení pro trénink a volný čas, taškymíče a ostatní sportovní doplňky. Všem zákazníkům poskytujeme zdarma vzorky vybavení pro ověření kvality, barvy a velikosti.

Samozřejmostí je kvalitní zpracování potisku čísel, nápisů, log klubů a sponzorů. Jsme si vědomi toho, že úspěch našeho obchodu je postavený na důvěře a spokojenosti zákazníků.

Zákazník

Nejvíce zákazníků máme z fotbalového a florbalového prostředí. Následuje lední hokej, futsal, volejbal, basketbal a bojové sporty. Týmové oblečení dodáváme také školám a firmám. Věnujeme maximální pozornost potřebám sportovních klubů a zejména jejich mládežnickým družstvům.

Sortiment

Givova Sport

Nejprodávanějším sortimentem jsou sportovní dresysportovní sady/boxy a tréninkové teplákové soupravy. Vynikající volbou jsou také zimní bundy a vycházkové soupravy z microfieber materiálu. Sortiment GIVOVA a JOMA doplňujeme také fotbalovými míči SELECT, ADIDAS a MOLTEN. Samozřejmostí je prodej tréninkových pomůcek, vybavení hřišť a potřeby pro zdraví a regeneraci sportovců.


Náš cíl

Našim cílem je, aby i nejmenší sportovní klub měl kvalitní sportovní vybavení za vynikající cenu! Snažíme se rozdávat radost, ne materiál.