S cílem usnadnit vám používat naše webové stránky využíváme cookies. Prohlížením tohoto e-shopu s tím souhlasíte.

Vzorky ZDARMA

Doprava Zdarma

Zkušební vybavení pro sportovní kluby.

 

Givova vybavení

 

 

Jsme přímý distributor vybavení GIVOVA a JOMA do ČR a SR.


Vše o nákupu » Givova
Givova

Italskou sportovní značku založil začátkem roku Giovanni Acanfora. Od začátku se GIVOVA zaměřuje na zlepšování vnímání značky a posun do nejvyšších pater sportovního trhu.

Už v roce 2009, pouhý rok od založení značky, se Givova prosazuje do profesionálního fotbalu. Uzavírá sponzorskou smlouvu s druholigovým klubem Salerno a účastníkem Serie A AC Chievo Verona.

V roce 2010, pouhé 2 roky od založení se Givova stala technickým sponzorem a oficiálním dodavatelem Srbské Olympijské výpravy pro hry v Londýně – nejdůležitější sportovní události v roce 2012.

Givova průběžně sleduje požadavky na trhu a rychle reaguje

Dnes má Givova vybudované logistické centrum o rozloze přibližně 30 000 m2, díky kterému může distribuovat svoje výrobky do celého světa.

Obrovskou pozornost věnuje i těm nejmenším detailům, použitým materiálům a designu, takže nejen že vyhovuje zákazníkům, ale zároveň drží krok s nejnovějšími trendy sportovní módy. Díky skvělému poměru cena/kvalita roste zájem o vybavení Givova i v České republice.


Technologie značky GIVOVA

T-Mesh

Materiál T-Mesh je technologie vyvinutá společností Givova, která zajišťuje lehkost a pohodlí sportovního oblečení. Šikovně rozmístěné materiály dovolují maximální prodyšnost a překvapivou lehkost.

FreshCotton

Speciální bavlna pro sportovce, kteří hledají lehké a svěží materiály.

Pol-Cotton

Speciální tkanina schopná nabídnout sportovcům svěžest bavlny a lehkost polyesteru.

Polyester Fresco

Polyesterový svěží materiál. Díky této technologii je sportovní oblečení Givova lehké a zároveň pevné.

MultiPOCKET

Všechny oděvy označené tímto symbolem jsou vytvořeny pro sportovce, kteří nechtějí odkládat své osobní oděvy během sportovní aktivity.

Reversible

Praktický oboustranný oděv.

RIGA

Originální vláknový materiál, který nabízí současně elaganci, styl, komfort a odolnost.

NYLONFIBER

Givova nylon je vysoce voděodolný a větru vzdorný materiál, který chrání tělo proti pocení.

Piquet Fabric

Léty prověřený materiál ve tvaru mřížky, který chrání tělo proti pocení.Díky tomu se skvěle hodí pro kohokoli, kdo chce kvalitní materiál a zároveň elegantní a žádaný design.

Thermic

Materiál je směs polyesteru a bavlny. Zvýšená hustota látky a zároveň nižší váha oproti jiným materiálům. Výsledkem je oblečení, které udržuje tělo v konstantní teplotě, a zároveň je lehké a příjemně se nosí.

Micro fibre

Špičková technologie Givova. Látka, která zajišťuje to nejlepší mezi oblečením určeným pro soutěže a zároveň vyniká elegantním a módním designem.

TEI

Materiál Givova, který perfektně přilne k tělu a poskytuje zároveň lehkost, vzdušnost a odolnost.