S cílem usnadnit vám používat naše webové stránky využíváme cookies. Prohlížením tohoto e-shopu s tím souhlasíte.

Vzorky ZDARMA

Doprava Zdarma

Zkušební vybavení pro sportovní kluby.

 

Givova vybavení

 

 

Jsme přímý distributor vybavení GIVOVA a JOMA do ČR a SR.

TÝMOVÉ AKCE

Naše cena 1 499 Kč
Naše cena 1 399 Kč

Vše o nákupu » Časté dotazy
Časté dotazy

Časté dotazy sportovních klubů


Jak si můžeme sportovní vybavení vyzkoušet?

Většinu sportovního vybavení máme k dispozici skladem ve formě vzorků připravených k odeslání. Máte-li zájem o vyzkoušení jakéhokoli vybavení, kontaktujte nás a my Vám ZDARMA zašleme požadované vzorky na ukázku. Po vyzkoušení necháme kurýra vzorky odvézt. Tato služba je pro všechny zákazníky zdarma.

Jak funguje zaslání vzorků zdarma?

Vybavení, které se Vám líbí, zašleme na Vámi zvolenou adresu kurýrem In Time. Do zásilky umístíme několik barev a velikostí, které můžete zkoušet a testovat. Jakmile budete mít vyzkoušeno, kontaktujte nás a my pošleme kurýra, který odveze vzorky zpět. Nemusíte vyplňovat adresu, chodit na poštu apod. Tato služba je zdarma nehledě na potencionální objednávku.

Je nákup limitovaný minimálním odběrem?

Týmové oblečení lze za uvedené ceny nakoupit již od 5ks. Fotbalové míče od 3 ks. Tréninkové pomůcky, vybavení sportoviště a produkty pro zdraví a regenaraci již od 1ks. Minimální odběr je uveden vždy u políčka "Dostupnost". Minimální odběry neplatí v situaci, kdy sportovní klub potřebuje dokoupit již zakoupené oblečení pro nově přichozí hráče apod. TIP: V kategorii Týmové akce můžete vidět aktuální množstevní akce a slevy.

Jakým způsobem získat množstevní slevu pro náš klub?

Sportovní vybavení v sekci "Pro klub" je již cenově připraveno k vyššímu odběru a lze jej zakoupit přímo na eshopu. Více o nabízených slevách pro sportovní kluby a organizace zjistíte na stránce slevy pro organizace.

Musí sada dresů obsahovat vždy stejné velikosti?

Jakékoli vybavení lze zakoupit ve Vámi zvolených velikostech a barvách nehledě na počet stejných kusů.

Můžeme získat vyšší slevu za nákup vybavení s potiskem loga Vaší společnosti?

Ano. Zpracujeme Vám jak grafický, tak cenový návrh Vašeho vybavení. Jak dlouho trvá aplikace potisku? Potisk je individuální záležitost. Snažíme se však, aby se sportovní vybavení dostalo k zákazníkovi co nejdříve. Po objednávce Vás budeme kontaktovat a sdělíme Vám dobu, kterou potřebujeme na realizaci potisku. Jednotlivé kusy vybavení zpracováváme ihned. Více o nabízených slevách se dozvíte zde.

Můžeme si vybrat vlastní font čísel a nápisů?

Ano, potiskneme Vám jakýkoli Vámi zvolený font. Na Vyžádání Vám také zašleme nejpoužívanější fonty čísel a nápisů pro sportovní účely.

Můžeme potištěné vybavení reklamovat?

Ano, potištěné vybavení lze samozřejmě reklamovat. Nelze jej však vrátit v zákonné 14 denní lhůtě.